wypalki.pl

O serwisie

Obserwując rosnące zapotrzebowanie na realizacje dostaw w zakresie elementów konstrukcji stalowych oddajemy do Państwa dyspozycji serwis WYPALKI.PL. Oferujemy kompleksowe usługi wypalania tlenowego i plazmowego wraz z ukosowaniem krawędzi, otworowaniem oraz znakowaniem wykonanych pozycji. Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług cięcia oraz otworowania profili stalowych.

Serwis WYPALKI.PL należy do jednej z największych specjalistycznych firm budowlanych w Polsce – firmy MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. Działalność serwisu opiera się na fachowej wiedzy specjalistów, doświadczeniu i sprawdzonej organizacji pracy. Za cel stawiamy sobie zaufanie naszych Klientów i nieustannie dążymy do tego, aby dostosowywać się do ich potrzeb.  

Firma przywiązuje dużą wagę do jakości usług oferowanych swoim Klientom.

Proces produkcji objęty jest systemem zarządzania jakością według Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością  ( PN - EN ISO 9001:2009; PN - EN 14001:2005; PN-EN 18001:2004 ) potwierdzonego certyfikatem wydanym przez TÜV Nord Cert.  Posiadamy certyfikat producenta konstrukcji stalowych zgodny z wymaganiami normy EN 1090-2 uprawniający Nas do oznakowania wyrobów znakiem CE.

Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące solidnego dostawcy, gwarantującego szeroką gamę usług, terminową ich realizację oraz najwyższą jakość
w branży konstrukcji stalowych.  Zapraszamy także do odwiedzin strony www.mostostal.com.pl